Tri-care filter

Tri-Care Filter je složen ze tří vrstev zachycujících větší prachové částice a chlupy, díky pokrytí zeolitickým materiálem pohlcuje jemný prach a redukuje výskyt virů, bakterií a alergenů.

Integrovaný senzor pohybu

Senzor pohybu přispívá zvýšení účinnosti klimatizační jednotky. Při zaznamenání absence osoby v prostoru jednotka po 20 minutách automaticky přepne do režimu Wind-Free, a tak se snižuje spotřeba elektrické energie. Po dalších 40 minutách bez pohybu jednotka zvýší požadovanou teplotu v prostoru o 2℃. Za dalších 40 minut se jednotka přepne do režimu Stand-by. Při zaznamenání pohybu se jednotka vrátí do původního nastavení.

Easy Filter Plus

Jemný filtr klimatizační jednotky Samsung pomáhá udržovat v čistotě vzduch kolem nás a také samotné zařízení. Pokrývá celou plochu pro nasávání vzduchu a díky vysoké hustotě zachytává malé prachové částice.

 


Další články

Technologie wind-free

Wind-FreeTM chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 23 000 mikrootvorů v předním panelu nástěnné jednotky.

Více
Smart things

Ovládání teploty, odkudkoliv, kdykoliv. S aplikací SmartThings můžete nastavit parametry klimatizačního systému pomocí svého chytrého mobilního telefonu. Můžete využít i možností chytrých asistentů jako je Samsung.

Více
Digital Inverter Boost

Samsung kompresor s Digital Inverter Boost technologií umožňuje snížit spotřebu elektrické energie a zároveň udržovat hladinu vibrací a hluku na minimu.

Více