AI Auto Comfort

Umělá inteligence (AI ) sledující preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim - včetně Wind-FreeTM režimu, nebo režimu rychlého chlazení.

AI - Umělá inteligence (AI1 ) sledující preference uživatele. Na základě naučených informací a venkovních podmínek automaticky nastaví vhodný režim - včetně Wind-FreeTM režimu, nebo režimu rychlého chlazení. ¹ K dispozici na Android a iOS zařízeních. Wi-Fi připojení a Samsung SmartThings účet je požadován. ² Hlasové ovládání je podporováno v Angličtině (US, UK, Indian), Čínštině, Korejštině, Francouzštině, Němčině, Italštině , Španělštině a Portugalštině. 


Další články

Technologie wind-free

Wind-FreeTM chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 23 000 mikrootvorů v předním panelu nástěnné jednotky.

Více
Smart things

Ovládání teploty, odkudkoliv, kdykoliv. S aplikací SmartThings můžete nastavit parametry klimatizačního systému pomocí svého chytrého mobilního telefonu. Můžete využít i možností chytrých asistentů jako je Samsung.

Více
Digital Inverter Boost

Samsung kompresor s Digital Inverter Boost technologií umožňuje snížit spotřebu elektrické energie a zároveň udržovat hladinu vibrací a hluku na minimu.

Více